Cele mai citite

Laura Chiriac, prima reacție după ce filmarea cu Diacomatu a făcut înconjurul presei

Autor: DCNews Team
laura_chiriac_2_08483000

Laura Chiriac a avut prima reacție după ce Cancan a publicat o filmare în care candidatul ALDE la primăria Sectorului 1 a fost surprins sărutându-se cu Sergiu Diacomatu.

Laura Chiriac a postat două imagini: una în care apare alături de Alexandru Nazare și una în care apar rezultatele unui sondaj.

[citeste si]

”Ca să nu se mai detoneze „bombe", un instantaneu prin care unii ar încerca să murdărească în continuare această campanie. Cu siguranță că accelerarea acestei campanii murdare și previzibile are la bază acest sondaj”, a scris Laura Chiriac.

Ceea ce dorește candidatul ALDE să spună este că din unghiul din care a fost făcută poza cu Alexandru Nazare, ar putea părea că cei doi se sărută deși nu este așa, iar asta ar putea fi folosită de adversarii săi politici în campania electorală.

Sondajul postat de Laura Chiriac arată că ALDE are 22%.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Politica
Citește mai multe din Politica
x close