Cele mai citite

Iliescu nu a participat la Consiliul PSD

Președintele de onoare al PSD, Ion Iliescu, nu a participat la Consiliul Național al PSD din cauza problemelor de sănătate cu care se confruntă în ultima perioadă.

Ion Iliescu a transmis un mesaj video membrilor PSD, dar și un mesaj scris, citit de Ionuț Vulpescu.

”Domnul Iliescu nu poate fi alături de noi din cauza unor mici probleme de sănătate”, a anunțat președintele executiv al PSD, Liviu Dragnea.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice
x close