Cele mai citite

Ilie Năstase, internat în spital: Trebuie să mă operez

ilie_nastase_64668300_63557100

Ilie Năstase s-a internat în spital şi urmează să fie operat de hernie.

Ilie Năstase are câteva probleme de sănătate şi a decis să se interneze ca să-şi facă nişte analize. "Nu este nimic grav, m-am internat astăzi (n.r. - ieri). Mi s-au rupt muşchii şi trebuie să mă operez de hernie", a declarat Ilie Năstase pentru ring.ro.

"Este o intervenţie simplă, care se face laparoscopic. Deocamdată nu face decât nişte analize şi probabil în zilele următoare va avea loc intervenţia", a dezvăluit o persoană apropiată de-a lui Ilie Năstase.

Specialiştii susţin că va fi internat maximum trei zile, deoarece intervenţia simplă. Refacerea pacientului este foarte rapidă pentru că operaţia se face fără tăietură.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close