Ice Bucket Challenge a devenit viral în lumea întreagă, inclusiv în România. Printre ultimele vedete provocate se numără și Simona Halep, care are 24 de ore la dispoziție pentru a reacționa.
Cea mai bună hanbalistă a României, Cristina Neagu, a acceptat provocarea ICE BUCKET și a provocat-o, la rândul ei, pe cea mai bună jucătoare de tenis a țării, Simona Halep.
Cristina Neagu a publicat pe pagina ei de Facebook un video în care apare ducând până la capăt provocarea ICE BUCKET.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea