Perechea formată din Horia Tecău și Jean Julier Rojer a câștigat, sâmbătă, proba masculină de dublu a turneului de la Wimbledon.
Tenismena româncă Andreea Mitu a scris pe pagina sa de Facebook că este foarte fericită pentru cei doi.

Perechea formată din Horia Tecău și Jean Julier Rojer a câștigat, sâmbătă, proba masculină de dublu a turneului de la Wimbledon.
Tenismena româncă Andreea Mitu a scris pe pagina sa de Facebook că este foarte fericită pentru cei doi.

Urmăriți DCNews și pe Google News