Cele mai citite

Gest superb făcut de Jose Mourinho! A vrut să-și protejeze jucătorii

Jose-Mourinho

Jose Mourinho a făcut un gest superb, dorind să-și protejeze jucătorii.

Antrenorul echipei de fotbal Chelsea s-a deplasat separat la Liverpool acolo unde echipa sa va juca cu ocupanta primului loc din Premier League.

Se pare că Jose Mourinho este bolnav și nu a vrut ca vreun jucător să se îmbolnavească. Antrenorul a ajuns cu o oră mai devreme la hotel și s-a dus direct în cameră, nedorind să ia contact cu jucătorii.

VEZI ȘI: Imagine dureroasă cu un câștigător al Ligii Campionilor

Liverpool are ultimul test important înainte de a cuceri, după o pauză de 24 de ani, un nou titlu în Anglia.

\"Cormoranii\" o întâlnesc pe Chelsea, însă presa din Regat crede că Mourinho va folosi o formaţie experimenală, titlul fiind doar o utopie în acest moment pentru londonezi

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close