Cele mai citite

Gafa incredibilă pe care făcut-o Lewis Hamilton

hamilton

După șase ani petrecuți la McLaren, Lewis Hamilton, încă nu s-a obișnuit cu noua echipă.

Lewis Hamilton a uitat că a semnat cu cei de la Mercedes şi a intrat la boxe în standul celor de la McLaren, scrie gsp.ro.

Mecanicii fostei sale echipe i-au făcut semne disperate îndrumîndu-l spre standurile Mercedes. Aflată la boxele celor de la Mercedes, prietena lui Hamilton, Nicole Scherzinger, a scos telefonul ca să imortalizeze momentul şi nu s-a putut abţine să nu izbucnească în rîs!

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport
x close