Senatorul PSD Gabriela Firea și primarul orașului Voluntari, Florentin Pandele, și-au botezat, ieri, mezinul familiei. Naşul a fost chiar Gigi Becali, iar, la scurt timp după ceremonie, Gabriela Firea a transmis un mesaj pentru toți cei care i-au fost alături la eveniment.
"Am plecat azi la biserică ducând în brațe un copilaș draguț, alintat de toată lumea Covrigel, și am plecat de-acolo cu un creștin, Zian Mihail!
Să-i fie viața frumoasă, luminată de harul divin...
Mulțumim nașilor și tuturor celor care ne-au fost aproape la acest eveniment atât de important pentru familia noastră!", a scris Gabriela Firea pe Facebook, unde a publicat și mai multe imagini de la Biserica Adormirea Maicii Domnului din Pipera, unde a avut loc Sfânta Taină a Botezului pentru ultimul său născut.
La petrecerea în cinstea botezului micuţului Zian Mihail au participat 300 de invitaţi.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea