CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, LIVE SCORE, scor final

Irina Constantin / 17 aug 2018 / 17:46 Salveaza PDF Comentarii
Western & Southern Open
Descriere foto: Western & Southern Open

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Simona Halep o întâlnește astăzi, de la ora 18:00, pe Ashleigh Barty, la Cincinnati.

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală după două seturi împotriva numărului 16 WTA.

6 - 5

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Organizatorii tocmai ce au pus o poză cu Simona Halep.

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Se pare că partida de la Cincinnati iar întârzie să înceapă din cauza ploii. Ora anunțată acum este 18:30.

UPDATE: Se pare că începe la 18:10Meciul începe cu o întârziere de 5 minute.

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Organizatorul a postat o fotografie în cara arată cum echipele se străduiesc să înlăture apa pentru începerea partidelor.

DCNews transmite LIVE SCORE partida dintre Simona Halep și Ashleigh Barty.

LIVE SCORE Cincinnati SIMONA HALEP - ASHLEIGH BARTY

Partida dintre Simona Halep și Ashleigh Barty trebuia să se joace la ora 04:00, dar vremea capricioasă de la Cincinnati a amânat desfășurarea meciurilor.

CINCINNATI. Simona Halep - Ashleigh Barty, 17 august 2018, LIVE SCORE Ashleigh Barty (16 WTA) știa de miercuri că va disputa acest meci, dar nu știa și cu cine. Ea a învins-o în două seturi pe  Kaia Kanepi din Estonia, locul 46 WTA.

Simona Halep a jucat setul decisiv joi seară, în fața Ajla Tomljanovic după întreruperi cauzate de ploaie.

Copyright 2018 SC PRESS MEDIA ELECTRONIC SRL. Toate drepturile rezervate.