Cele mai citite

Ce crede Iliescu despre "cearta Băsescu-Boc"

Ce crede Iliescu despre "cearta Băsescu-Boc"

Ion Iliescu a declarat despre Traian Băsescu că a fost imprudent atunci când și-a asumat măsurile de austeritate ceea ce l-a făcut să piardă teren și a decis să se distanțeze de Guvern.

Președintele de onoare a PSD a spus că opiniile diferite dintre președinte și premier nu sunt decât o chestiune de conjuctură pentru că Guvernul nu are curajul să se detaşeze de președinte.

Fiți la curent cu ultimele noutăți.

Urmăriți DCNews și pe Google News

Adaugă comentariu

0 caractere :: Număr maxim de caractere 1000

* Comentariile care contin limbaj vulgar vor fi suspendate

x close