Carmen Iohannis a jucat pentru prima dată tenis la turneul “Sibiu Open”. Aceasta a venit pe terenul de zgură împreună cu copiii care se pregătesc la Clubul Pamira.
Ea s-a fotografiat alături de copii și chiar a jucat câteva minute tenis, alături de aceștia. Carmen Iohannis se antrenează la clubul privat de tenis Pamira de câteva luni.
Turneul de tenis Sibiu Open, cel mai important turneu de tenis masculin din țară, va avea loc în perioada 17-25 septembrie, scrie TurnulSfatului.
Fiți la curent cu ultimele noutăți. Urmăriți DCNews și pe Google News
de Liana Ganea