BARCELONA - SEVILLA, LIVE, scor FINAL. Meci fabulos

Sport

BARCELONA - SEVILLA, LIVE BARCELONA - SEVILLA se joacă acum!

BARCELONA - SEVILLA LIVE: Messi dă gol în minutul 92. SCOR FINAL 6 - 1

BARCELONA - SEVILLA LIVE: GOL Barcelona! Suarez înscrie în minutul 89. 5 - 1

BARCELONA - SEVILLA LIVE: În minutul 67, Sevilla înscrie primul GOL: este 4-1! Gol înscris de Arana.

BARCELONA - SEVILLA LIVE: În minutul 66 al meciului, scorul este 4-0

BARCELONA - SEVILLA LIVE: În minutul 54, Sergi Roberto înscrie al patrulea gol.

BARCELONA - SEVILLA LIVE: Coutinho înscrie al doilea gol al său în această partidă și al treilea al meciului în repriza a doua, minutul 53, 3 - 0

BARCELONA - SEVILLA LIVE: Rakitic înscrie al doilea gol pentru Barcelona în minutul 31. 2-0

BARCELONA - SEVILLA LIVE: Scor deschis de Coutinho din Penalty în minutul 13 al meciului. 1-0 pentru Barcelona.

BARCELONA - SEVILLA LIVE: Barcelona are un meci dificil în față după înfrângerea din tur, în care Sevilla s-a impus pe teren propriu cu 2-0.