DCNews Sport Fotbal FCSB rămâne fără jucători. Încă 5, confirmaţi cu COVID-19

FCSB rămâne fără jucători. Încă 5, confirmaţi cu COVID-19

foto: Pixabay

FCSB ar putea pierde la masa verde meciul cu Backa Topola, din Europa League, din lipsă de jucători. 

Andrei Vlad, Ovidiu Popescu, Ionuț Vînă, Sergiu Buș și Andrei Pandele au fost şi ei depistați pozitiv cu COVID-19, informează gsp.ro.

FCSB a rămas cu 14 jucători valizi pentru întâlnirea cu Backa Topola.

În acest moment, numărul cazurilor de COVID-19 de la FCSB a ajuns la 18, Dintre aceștia, nouă sunt în rândul jucătorilor, iar nouă sunt nouă sunt în rândul staff-ului

Citește mai multe din Fotbal
Citește mai multe din Fotbal