ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE

Alexandra Dulgheru

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Alexandra Dulgheru a fost învinsă, în primul tur de la Roland Garros, de Yanina Wickmayer. Scorul a fost de 6 - 1, 6 - 3 pentru Yanina Wickmayer.

0 - 0

SETUL 1: ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER. Yanina Wickmayer a câștigat primul set.

0 - 0

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Așadar luni joacă Alexandra Dulgheru, 129 WTA, cu jucătoarea din Belgia Yanina Wickmayer, locul 52 WTA, după ora 18:10, pe terenul numărul 17 de la Paris.

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Tot luni joacă și Simona Halep și Irina Begu.

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Simona Halep o va înfrunta pe Nao Hibino (locul 70 WTA), în jurul orei 17:30, în meciul al treilea de pe Terenul 2. Cele două ar fi trebuit să joace duminică, însă partida a fost amânată din cauza ploii.

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Meciul dintre Irina Begu și Bethanie Mattek-Sands va începe la ora 18:30.

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Alexandra Dulgheru va juca împotriva Yaninei Wickmayer, după ora 18:10. Meciul dintre Sorana Cîrstea și Elina Svitolina (locul 20 WTA) a fost amânat și nu se va mai disputa astăzi.

ALEXANDRA DULGHERU - YANINA WICKMAYER la ROLAND GARROS LIVE SCORE. Rămâneți pe WWW.DCNEWS.RO pentru a afla evoluția fetelor în meciurile de astăzi, în primul tur, de la Roland Garros.