DCNews Sanatate Spitalul Județean de Urgență din Târgoviște caută medici cardiologi

Spitalul Județean de Urgență din Târgoviște caută medici cardiologi

Sunt scoase la concurs 3 posturi de medic specialist Cardiologie la Spitalului Județean de Urgență Târgoviște, a anunțat Corneliu Ștefan, președintele PSD al Consiliului Județean Dâmbovița.

Vă așteptăm în echipa Spitalului Județean de Urgență Târgoviște!

Sunt scoase la concurs 3 posturi de medic specialist Cardiologie, una dintre cele mai moderne secții din țară, dotată cu angiograf de ultimă generație - o investiție a Consiliului Județean Dâmbovița de peste 4.000.000 euro, care asigură un mediu de lucru modern pentru cadrele medicale și condiții bune pentru pacienți.

Dacă vreți să faceți parte dintr-un colectiv medical dedicat, unde profesionalismul și performanța sunt susținute prin investiții constante, vă așteptăm alături de noi, a anunțat Corneliu Ștefan.

Detalii pe:

https://www.spitaldb.ro/cariere/123-anunturi-2027

Citește mai multe din Sanatate
Citește mai multe din Sanatate