Sharon, soția și managerul lui Ozzy Osbourne, a anunțat că a fost infectată cu virusul SARS-CoV-2.
Sharon Osbourne, soţia şi managerul lui Ozzy Osbourne, a dezvăluit pe Twitter că a fost infectată cu noul coronavirus.
„Am vrut să împărtăşesc că testul meu pentru Covid-19 a fost pozitiv”, a scris Sharon pe Twitter.
De asemenea, Sharon Osbourne a precizat că a fost internată pentru scurt timp și că Ozzy Osbourne a avut rezultat negativ.
„După o scurtă internare, mă recuperez acum într-un loc departe de Ozzy (care a avut rezultat negativ) în timp ce «Tha Talk» este în pauză. Vă rog să rămâneţi în siguranţă şi sănătoşi”, a mai precizat Sharon Osbourne.