DCNews Sanatate Coronavirus Fapt bizar în sistemul bugetar. Ce se întâmplă în plină pandemie cu noul coronavirus - FOTO

Fapt bizar în sistemul bugetar. Ce se întâmplă în plină pandemie cu noul coronavirus - FOTO

În plină pandemie COVID - 19, corporatiștii au fost lăsați să lucreze de acasă.

Dar nu toată lumea beneficiază de această posibilitate. Întrebarea este de ce nu sunt lăsați să lucreze de acasă și bugetarii? Parcarea la Casa Presei este plină, ca într-o zi normală de muncă, la fel ca în vremurile când nu ne confruntam cu noul coronavirus. În acest context, funcționarii sunt expuși pericolului de infectare cu COVID - 19.

La Casa Presei sunt mai multe instituții printre care ANSVSA și ANAF.

Iată imaginile cu parcarea plină în pandemia cu noul coronavirus:

Citește mai multe din Coronavirus
Citește mai multe din Coronavirus