DCNews Stiri Autostrada Sibiu-Orăștie, redeschisă

Autostrada Sibiu-Orăștie, redeschisă

foto: timpolis.ro

De astăzi, șoferii pot circula din nou pe autostrada Sibiu-Orăștie. 

Lotul 3 au autostrăzii Sibiu-Orăștie, între Săliște și Cunța, a fost demolat pentru că s-a surpat la un an de la inaugurare. De duminică, a fost redeschis circulației. 

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri