DCNews Stiri Principesa Margareta și Principele Radu, în Chișinău. Imagini unice din Noaptea Sfântă a Învierii

Principesa Margareta și Principele Radu, în Chișinău. Imagini unice din Noaptea Sfântă a Învierii

Pentru prima oară, după 73 de ani, membrii Casei Regale a României, Principesa Margareta și Principele Radu, au participat la slujba de Înviere a Domnului oficiată la Catedrala Mitropolitană din Chișinău 

Dorin Chirtoacă, primarul municipiului Chișinău. a publicat imagini, pe contul său de Facebook, cu fotografii de la ceremonia de luare a Luminii Sfinte din noaptea Învierii, în care apar și Principesa Margareta și Principele Radu. 

\"(w670)\"\"(w670)\"\"(w670)\"

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri