DCNews Stiri Nereguli la bancomate. Două bănci au sesizat poliția

Nereguli la bancomate. Două bănci au sesizat poliția

Două bănci au chemat poliția pentru că au găsit nereguli la bancomatele lor. 

Cele două bănci din Zalău care au reclamat nereguli găsite la bancomate sunt Intesa Sanpaolo Bank şi Alfa Bank, ambele situate pe stradă Unirii, lângă Consiliul Judeţean Sălaj.

Purtătorul de cuvânt al Inspectoratului de Poliţie Judeţean Sălaj, Maria Cristea, a declarat că cercetările sunt în desfăşurare.

[citeste si]

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri