DCNews Stiri Marian Oprișan a demisionat din funcția de vicepreședinte al PSD

Marian Oprișan a demisionat din funcția de vicepreședinte al PSD

În urma ședinței CEX a PSD, Marian Oprișan, liderul social-democraților vrânceni, și-a dat demisia din funcția deținută la nivel central, în PSD, conform Realitatea Plus.

Marian Oprișan și-a dat demisia din funcția de vicepreședinte PSD. Este singrul din conducerea centrală a partidului care face un pas în spate, după rezultatul alegerilor prezidențiale, din turul al doilea, conform Realitatea Plus.

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri