DCNews Sport Imagine surprinzătoare pe Arena Națională, la meciul cu Manchester City

Imagine surprinzătoare pe Arena Națională, la meciul cu Manchester City

Surpriză de proporții pentru steliști la începutul partidei cu Manchester City, de pe Arena Națională.

Tribuna a doua a stadionului a fost acoperită de un mesaj, despre care nu s-a știut inițial dacă a fost o ironie a roș-albaștrilor sau un sabotaj din partea fanilor lui Dinamo, scrie gsp.ro.

"Doar Dinamo București", era mesajul afișat pe cele două inele ale tribunei a doua în primele minute ale meciului.

[citeste si]

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport