DCNews Stiri De luni, Spania întră în fază a doua. Premierul Sanchez, anunț

De luni, Spania întră în fază a doua. Premierul Sanchez, anunț

Foto: Agerpres

De luni, 25 mai, Spania intră în faza a doua a măsurilor de relaxare propuse de Guvern. 

Surse ale guvernului de coaliție, condus de Partidul Socialist (PSOE) au spus că „legal este posibil" pentru unele teritorii să iasă din condițiile de stare de alarmă...

Citește continuarea AICI. 

Citește mai multe din Stiri
Citește mai multe din Stiri