DCNews Politica Personalități politice Viorica Dăncilă, despre schimbarea de look: Am mai fost la hypermarket și am stat cu oamenii

Viorica Dăncilă, despre schimbarea de look: Am mai fost la hypermarket și am stat cu oamenii

Fostul premier Viorica Dăncilă a apărut la o întâlnire cu jurnaliștii, după CEx al PSD de miercuri, cu o schimbare de look.

Acest aspect a fost imediat remarcat de ziariștii prezenți la conferința de presă ad-hoc, de la ieșirea din sediul partidului unde a avut loc CEx-ul PSD.

Ei, nu este o schimbare de look. Am mai avut părul prins așa, am mai fost la hypermarket și am stat cu oamenii. Practic, mi-am prins părul mai lejer. O să mai îmi fac și cocul, dar trebuie să ne mai și schimbăm, nu!?”, a explicat Viorica Dăncilă.

Ziariștii prezenți la întâlnire remarcaseră că fostul premier nu mai purta părul în coc.

Citește mai multe din Personalități politice
Citește mai multe din Personalități politice