DCNews Homepage Român mort de două luni în străinătate. "Consulatul nu i-a anunțat familia"

Român mort de două luni în străinătate. "Consulatul nu i-a anunțat familia"

Trupul unui român este abandonat la morgă de 75 de zile. Situația este revoltătoare, iar presa internațională scrie că autoritățile din România ar fi fost notificate de patru ori până acum, iar acestea nu i-ar fi informat familia. 

Citește toate informațiile pe Stiridiaspora.ro. 

Citește mai multe din Homepage
Citește mai multe din Homepage