DCNews Sport Primul mesaj al Simonei Halep, după retragerea de la Brisbane

Primul mesaj al Simonei Halep, după retragerea de la Brisbane

Tenismena româncă Simona Halep, numărul 2 mondial, s-a retras, marți, de al turneul de la Brisbane, din cauza unei accidentări. 

Simona Halep a postat un mesaj pe Twitter în care scrie se pregăteşte intens pentru competiţiile de la Sydney şi/sau Australian Open.

"Fără tenis pentru două zile, dar muncind din greu pentru a fi pregătită pentru Sydney şi/sau Melbourne", a scris Simona Halep pe Twitter. 

Citește mai multe din Sport
Citește mai multe din Sport