DCNews Politica Ponta rupe tăcerea: Nu mă înțeleg cu Dragnea

Ponta rupe tăcerea: Nu mă înțeleg cu Dragnea

Victor Ponta a spus, miercuri seară, la România TV, că nu se înțelege cu Liviu Dragnea, dar "este treaba lui".

"Nu mă înțeleg cu Liviu Dragnea, dar este treaba noastră. (...) Dacă nu voi mai fi în PSD, nu mă văd la alt partid", a spus fostul premier.

știrea se actualiează

Citește mai multe din Politica
Citește mai multe din Politica