Palatul Parlamentului este în continuare povară considerabilă pe umerii contribuabililor chiar dacă edificiul a fost terminat de acum trei decenii.
Ca să întreținem clădirea plătim în continuare sume enorme. Facturile la utilități și reparațiile nesfârșite ajung la sume amețitoare.
Vezi mai mult pe DCBUSINESS.RO.